aktualności
26.11.2008


W dniu 26 listopada 2008 r. CATRIS Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z GREENLIGHT Sp. z o.o., w zakresie informowania zainteresowanych o produktach oferowanych przez GREENLIGHT.

GREENLIGHT Sp. z o.o. świadczy usługi doradztwa finansowego oraz prawnego. Oferuje produkty finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, zapewniając pomoc począwszy od wyboru najlepszej oferty, poprzez proces przyznawania i uruchamiania produktu a także w czasie jego dalszego istnienia.

W portfelu oferowanych przez GREENLIGHT produktów znajdują się m. in. kredyty dla osób indywidualnych (mieszkaniowe, hipoteczne, konsolidacyjne), kredyty dla firm (obrotowe, inwestycyjne, kredyty pod dotacje unijne, zabezpieczenie ryzyk kursowych, zabezpieczenie stóp procentowych), leasing (środki transportu, nieruchomości, maszyny), ubezpieczeniowe programy inwestycyjne, produkty strukturyzowane, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia (firm, indywidualne na życie, komunikacyjne), a także doradztwo w zakresie planowania i wdrażania rozwiązań z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, doradztwo prawne oraz szkolenia z umiejętności miękkich (komunikacja wewnętrzna, asertywność, rozwój osobisty, zarządzanie czasem).

Dzięki podpisanej umowie, klienci CATRIS w sposób łatwy i wygodny zyskali dostęp do szerokiej palety produktów finansowych, wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa. Współpraca doradców finansowych oraz księgowych, posiadających dokładną informację o sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, pozwala na wybór optymalnego dla Klienta produktu.

GreenLight_www.jpg


17.03.2008


W dniu 10 marca 2008 r. CATRIS Sp. z o.o. podpisała umowę partnerską z Solemis Group S.A., w zakresie dystrybucji i wdrażania rozwiązań Business Intelligence.

Solemis Group S.A. jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań biznesowych, obecnym w Polsce od ponad 20 lat, oferującym narzędzia z obszaru ERP i Business Intelligence, używane na całym świecie i w Polsce. Wśród dostawców rozwiązań klasy Business Analytics zajmuje w Polsce II miejsce (rok 2007).

Na mocy zawartej umowy oraz uzyskanej autoryzacji, CATRIS oferuje znane na całym świecie narzędzie klasy BI - system PROPHIX kanadyjskiej firmy PROPHIX Software Ltd. Rozwiązanie to dostępne jest w dwóch wersjach: PROPHIX Enterprise oraz PROPHIX for SQL Server. PROPHIX to aplikacja używana do budżetowania, prognozowania, raportowania i analiz, zdobywająca uznanie na całym świecie. PROPHIX może bezpośrednio odczytywać dane z szerokiej gamy relacyjnych baz danych (w tym SQL Server, Oracle), także z baz danych zgodnych z ODBC oraz Excela czy plików tekstowych. Tysiące przedsiębiorstw wykorzystuje to wszechstronne narzędzie do tworzenia formalnych i nieformalnych sprawozdań zarządczych, zarządzania grupową pracą nad budżetem, konsolidacji danych w ramach rozbudowanej struktury organizacyjnej, analiz wielowymiarowej kostki danych OLAP, dzięki czemu efektywnie obniżają koszty związane z budżetowaniem i pozyskiwaniem informacji do celów zarządczych.

CATRIS posiada status Certyfikowanego Partnera Solemis w zakresie systemów PROPHIX oraz PROPHIX Certified Partner.

logo_solemis_certified_partner_jasne.jpgPROPHIX_Partner.jpg


 

Menu

Aktualności

Umowa o współpracy z GREENLIGHT Sp. z o.o.

więcej::.

Poleć znajomemu

CATRIS Sp. z o.o.
tel.: 502 139 486
e-mail: office@catris.pl